ZOPA Lehačka Moyo Air

ZOPA Lehačka Moyo Air
Doprava zdarma
ZOPA Lehačka Moyo Air
ZOPA Lehačka Moyo Air
ZOPA Lehačka Moyo Air
ZOPA Lehačka Moyo Air
ZOPA Lehačka Moyo Air
Lehačka Moyo Air, Mesh Beige, Mesh Beige
Skladem 1 ks »
3 290 Kč
Výrobce:
Kód0427505
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

ZOPA Lehačka Moyo Air

ZOPA Moyo Air je lehká, kompaktní lehačka s funkcí proudění vzduchu pro vaše miminko od narození do 9 kg. Lehačka Moyo Air je koncipována tak, aby umožnila dítěti bezpečný odpočinek v centru dění a dovolila rodičům užít si chvíle klidu, zatímco budou mít dítě celou dobu na očích.

Pevná kovová konstrukce poskytuje oporu a stabilitu pro děti od narození až do 9 kg. Moderní čistý design doplňuje středová část, která je tvořena odolnou síťkou. Ta umožňuje proudění vzduchu k dítěti a reguluje tak teplotu miminka.

Lehačka je dostupná ve dvou barevných variantách – šedobéžové a šedé. Lehce tak zapadne do jakéhokoliv interiéru, aniž by jej narušila výraznými barvami. Součástí jsou pevné popruhy pošité měkkou látkou, které zajistí bezpečí dítěte při houpání.

Zádová opěrka je polohovatelná do 3 poloh podle toho, zda chce miminko pozorovat svět kolem sebe, nebo spíše pospávat. Systém houpání je zajištěn dvěma způsoby – první je nezávislý na elektrické energii, kdy se lehačka rozhoupe pohyby dítěte.

Druhý je pak pomocí elektropohonu, který lehačku rozhoupe do stran. Elektrické houpání má 5 druhů intenzity, které lze libovolně volit podle toho, co je dítěti nejpříjemnější. Napájení je řešeno pomocí adaptéru, který se dodává v balení.

Lehačka také obsahuje sloty na AAA baterie, takže lehačku můžete vzít sebou na cesty i tam, kde není dosah elektrických sítí. Součástí je také časovač s intervaly 8,15 a 30 minut.

Užitečnou funkcí je automatické zapnutí, které se aktivuje ihned, když lehačka zaznamená pohyb dítěte. Všechny funkce lze ovládat přes panel v přední části nebo lze využít dálkový ovladač, který je součástí balení.

Pro dokonalý odpočinek je lehačka vybavena uklidňujícími zvuky, které dítě zklidní a pomohou mu lépe relaxovat. Vybírat můžete bílý šum, zpěv ptáků, padání deště, ukolébavka, šumění moře a tlukot srdce.

Vlastnosti:
- vhodné od narození do 9 kg
- pevná kovová konstrukce
- kvalitní omyvatelná textilie s pevnou sítí pro proudění vzduchu
- 3 polohy sklonu
- uklidňující zvuky
- 5 rychlostí houpání
- automatické zapnutí
- časovač houpání
- napájení přes adaptér či baterie (baterie nejsou součástí balení)
- dálkové ovládání
- snadné složení
- splňuje EN 12790:2009

VýrobceZOPA
Popis