Kariéra u John Nell

Odborný prodavač/ka dětských kočárků, autosedaček a příslušenství

Základní informace:

  • Plat: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc
  • Místo pracoviště: Kalendova 747/9a, Hradec Králové - Kukleny
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
  • Vhodné i pro: osoby bez praxe
  • Zařazení: obchodní asistent, prodavač, vedoucí úseku prodejny, prodej a obchod

O pozici:

Společnost John Nell je na českém trhu již více než 30 let a jsme skutečným baby expertem. Snažíme se splnit zákazníkům všechna přání a podat jim co nejobjektivnější a nejkvalitnější informace při výběru zboží. V Současné době máme v Hradci Králové 2 prodejny a E-shop NejlepsiKocarky.cz.

Máte rád/a děti a chcete pomoct jejich rodičům zajistit pro ně kvalitu, bezpečí a pohodlí? Do naší nové, krásné a moderní prodejny hledáme nové kolegy do týmu. Pomáháme rodičům zorientovat se v obrovském množství produktů a vybrat pro jejich děti to nejbezpečnější a nejpohodlnější. Nabízíme ucelenou a širokou nabídku kvalitního sortimentu na jednom místě, díky které zákazník nemusí již nikam jinam.

Díky své práci dokážete rodičům rychle a kvalitně pomoci se správným výběrem vybavení, ušetříte jim starosti a díky tomu jim dáte možnost více času trávit s jejich rodinou. Máme mnoho zákazníků, kterým nestíháme poskytovat dostatek rad a informací dle našich představ, proto potřebujeme posilu.

Náplň práce:

  • denně budete komunikovat s maminkami i tatínky a radit jim ve výběru toho nejvhodnějšího výrobku pro jejich ratolesti
  • dále budete přijímat a kompletovat nové zboží, připravovat zboží pro zákazníky, objednávat zboží, vystavovat základní účetní doklady v rámci prodeje zboží nebo vyřizovat reklamace, uklízet či přerovnávat prodejnu
  • budete mít možnost podílet se na výběru sortimentu, protože Váš názor nás zajímá

Co Vás čeká:

  • postupně Vás zasvětíme do celého sortimentu a všech vnitřních procesů
  • pracovní doba pondělí - sobota od 9 do 18 hodin, neděle od 9 do 15 hodin (směny)
  • nástupní mzda 25 000 Kč, po zaučení, které může trvat 14 dní, 1 měsíc nebo i 3 měsíce (záleží na Vašich schopnostech a píli) nabízíme mzdu kolem 30 000 Kč a více...

Požadujeme:

  • obchodního ducha, zkušenost s prací na počítači
  • ochota pracovat i fyzicky (vybalování a skládání kočárků, manipulace s dětskými autosedačkami)
  • příjemné vystupování a komunikace, pro zákaznický přístup, ochota učit se novým věcem
  • chuť pracovat a neustále se vzdělávat v oboru
  • pokud budete mít již nějakou znalost dětského sortimentu, bude to jedině výhoda (není to podmínka), alespoň se rychleji zaučíte a dříve nabídneme vyšší mzdu

Výhody práce u nás:

  • práce s produkty, které vzbuzují radostné emoce
  • motivační nadstandardní ohodnocení, které se odvíjí nejen z Vašich úspěchů, ale i úspěchů firmy
  • zázemí stabilní rodinné firmy již od roku 1992, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje
  • možno naplánovat si volné dny v pracovním týdnu
  • osobní přístup komunikace a řešení čehokoliv přímo s majiteli firmy
  • plnohodnotné zastoupení v době dovolené nebo nemoci
  • nestresová práce, jasně daná pracovní doba
  • zaměstnanecké slevy na všechny služby/produkty v rámci našich rodinných firem (pramenitá voda, lyžování, ubytování na horách, kočárky, autosedačky, dětské zboží, tarify volání)
  • pokud máte kariérní ambice, je tu možnost stát se zástupcem vedoucí prodejny, vytvořit si vlastní tým a spolupracovat na vedení celé prodejny nebo se přesunout do oddělení eshopu a realizovat se tam
  • naše hlavní nově rekonstruovaná prodejna se nachází v Kuklenách v HK a druhá menší prodejna (Baby Exclusive) se nachází u Hlavního vlakového nádraží, hned vedle OC Aupark

Pokud něco neznáte, nevadí, naučíme Vás to, pokud uděláte chybu, může se stát, společně to vyřešíme, pokud ale nebudete mít zájem a chuť pracovat, tak s tím Vám nepomůžeme.

Do rodinné firmy a našeho fajnového kolektivu potřebujeme férového a pracovitého kolegu, takového člověka si budeme vážit, respektovat, podporovat a věříme, že jím můžete být i Vy.

Jak odpovědět

Napište nám, prosím, pár vět o tom, proč chcete pracovat právě u nás a čím jste výjimeční nebo co je Vaše přidaná hodnota v porovnání s ostatními - průvodní dopis/pár vět o sobě je podmínkou, pokud pošlete pouze samotný životopis, zřejmě jste až sem naši nabídku práce nedočetli a nejspíš Vás ihned zamítneme, protože to svědčí o nedostatečném zájmu o tuto pozici. Průvodní dopis doporučujeme připojit jako samostatný dokument nebo ho dopsat přímo k životopisu.

Veškeré podklady zasílejte na e-mail: prace@johnnell.cz.

Nástup preferujeme ihned