O nás

Rodinná firma John Nell

Nákupy pro děti měníme v radost

Přes 30 let děláme z praktické přípravy na rodičovství radost. Přispíváme k tomu, aby jste si ji užili vy. Posloucháme, radíme a nabízíme jen takové výrobky, které by obstály i u našich ratolestí. Jsme John Nell, rodinná firma, která vznikla z velké lásky k dětem a motivace dát jim to nejlepší.

Rodinný podnik

"Prodáváme jen prověřené značky. Víme, že si zákazník koupil a odnáší dobrou věc, která mu vydrží. Pokud se nějaký výrobek neosvědčí, nemilosrdně ho vyřadíme z prodeje."

Honza Sotona ml. ,majitel

Na jednom místě najdete vše od kojeneckých potřeb a oblečení až po kočárky, autosedačky, postýlky, ohrádky, přebalovací podložky, kojící podprsenky, dětské botičky, hračky, povlečení, jídelní židličky a mnohé další. Vybírat můžete například z těchto osvědčených značek:

Podáváme pomocnou ruku

Věříme, že pomáhat tam, kde je potřeba, má smysl. Finančně jsme přispěli Spolku nemocných laryngitidou nebo potřebným ve válečném konfliktu na Ukrajině.

V roce 2022 jsme darovali například kočárky pro ZOO Dvůr Králové, kde si je můžete zdarma vypůjčit při poznávání africké divočiny.

Darujeme dětské potřeby domu pro matky s dětmi nebo sociálnímu šatníku pod patronátem Oblastní charity Hradec Králové.

Oblastní charita Hradec Králové

Podáváme pomocnou ruku

Kde nás najdete

Více o prodejně John Nell

John Nell v Kalendově ulici

Naši speciálku John Nell na kočárky, autosedačky a dětské zboží včetně potřeb pro maminky najede v Kalendově ulici v Hradci Králové. Pobočka patří mezi největší prodejny svého druhu v regionu i České republice. Aktuálně nabízíme více než 300 kočárků a 100 autosedaček včetně příslušenství.

Stavte se. Sestavíme vám kočárek podle představ a nabídneme příslušenství různých typů, rozměrů, barev a značek. Nebo si odvezte jednu z nejbezpečnějších autosedaček na českém trhu pro každou věkovou kategorii. Garantujeme i nabídku hraček a oblečení z nejkvalitnějších a nezávadných materiálů.

Víc o prodejně


Baby Exclusive v Puškinově ulici

V naší další speciálce Baby Exclusive v Puškinově ulici poblíž hlavního nádraží najdete značkové oblečení, hračky, kojenecké a přebalovací potřeby, dudlíky a lahvičky, ale také kojeneckou a dětskou výživu včetně zdravých laskomin. Zkrátka, za kliku prodejny vezměte, když sháníte tu nejlepší drobnou výbavu.

Nabízíme především značky Mayoral, Reima, Little Angel, Abel a Lula, Elodie Details, Little Dutch, Sophie La Giraffe, B-Box, Affenzahn, Attipas, Fehn, Bibs, Lovi, Medela, Lamaze, Vulli, T-Tomi, Pinkle, Maylily, MonPeri, Beggs, Kendamill nebo Good Gout.

Víc o prodejně
Více o prodejně Baby Exclusive


Vybíráte? Přečtete si náš blog

Při výběru vám s radostí pomůžeme na jedné z našich hradeckých poboček. V předstihu se můžete začíst do našeho blogu. Najdete v něm praktické rady, ale i novinky, které pro vás pravidelně chystáme.

Začtu se

Jak jsme před 30 lety začali růst

1992

Začínáme v garáži.
Jan a Zdeňka Sotonovi zakládají firmu.

 

 

2010

Rozšiřujeme se a otevíráme druhou prodejnu.

 

 

2016

Štafetu po rodičích naplno přebírá Honza Sotona.

 

 

2021

Startujeme rekonstrukci hlavní prodejny.

 

 

Jak jsme před 30 lety začali růst

 

 

1996

Stěhujeme se do vlastní 3patrové budovy.

 

 

2015

Nabízíme k výběru přes 300 kočárků.

 

 

2020

Získáváme osvědčení rodinného podnikání AMSP ČR. Jsme
John Nell baby s. r. o.

 

 

2023

Rok ve znamení
redesignu. Brandu, loga i e-shopu.