O nás

FIRMA JOHN NELL

je na českém trhu již od roku 1992 a stala se skutečným baby expertem, který se snaží splnit svým zákazníkům všechna přání. Už název John Nell vznikl na základě velké lásky k dětem. Inspirací byly dvě děti zakladatelů firmy - Honzík (John) a Nelinka (Nell). Během let se společnost vypracovala ve skutečný dětský ráj s obrovským výběrem zboží a hlavně kvalifikovaným personálem. Každá maminka zde najde to nejlepší pro miminko, batole či nemluvně. V posledních letech jsme rozšířili nabídku i na oblečení pro děti do velikosti 152 a v roce 2020 jsme získali osvědčení, potvrzující splnění požadavků definice rodinného podnikání od ASMP ČR. Od tohoto roku jsme tedy oficiálně zapsáni do Registru rodinných podniků ČR. Na jednom místě máme vše od kojeneckých potřeb a oblečení až po kočárky, autosedačky, postýlky, ohrádky, přebalovací podložky, kojící podprsenky, dětské botičky, hračky, povlečení, jídelní židličky a mnohé další. Najdete u nás výrobky značek: Cybex, Stokke, Moon, Hesba, Thule, Britax Römer, Little Angel, Elodie Details, Bjallra of Sweden,…a takhle bychom mohli pokračovat ještě dlouho, proto se raději podívejte na seznam všech našich zastoupených značek a vyberte si tu Vaši, určitě ji budeme mít v nabídce také!

PRODEJNY

John Nell – Kalendova ulice

První z prodejen John Nell se nachází v Hradci Králové v Kalendově ulici a je skutečný specialista na kočárky, autosedačky a dětské zboží. Je to prodejna s nejširší nabídkou potřeb pro děti a maminky nejen v regionu východních Čech, ale řadí se i k největším prodejnám v České republice a to s aktuální nabídkou více než 300 kočárků a více než 100 autosedaček, které si můžete prohlédnout a okamžitě zakoupit.

Sestavíme pro vás kočárek snů dle přání. Podvozky, korbičky i příslušenství různých typů, rozměrů, barev a značek jsou pro nás hračka. Pokud sháníte pro své děti autosedačku, u nás najdete tu nejvhodnější pro každou věkovou kategorii. Máme ty nejbezpečnější na českém trhu, které dobře obstály v evropských bezpečnostních zkušebnách. Hračky, dudlíky nebo oblečení z nejkvalitnějších materiálů jsou u nás samozřejmostí. To vše a mnohé jiné najdete na naší prodejně v Kuklenách v Hradci Králové. Přijďte si poskládat svůj vlastní exkluzivní kočárek, vybrat nejbezpečnější autosedačku nebo nejlepší a nejkrásnější hračku!

Baby Exclusive - Puškinova ulice

Baby Exclusive John Nell v Puškinově ulici je unikátní prodejnou s dětským zbožím a zároveň druhou prodejnou společnosti John Nell v Hradci Králové. Otevřeli jsme ji již v roce 2010 a najdete zde ojedinělou exkluzivní nabídku dětského zboží.

Najdete u nás krásné zboží za dobré ceny. V sortimentu této prodejny nabízíme kompletní výbavičku pro miminko. Od dudlíků, lahviček, hraček a oblečení, až po luxusní kočárky Stokke, golfky a sporťáky od Elodie Details a top autosedačky Cybex, BeSafe nebo Britax Römer. Baby Exclusive je skutečným specialistou na španělské oblečení značky Mayoral, outdoorové oblečení Reima, Little Angel z materiálu Outlast, které vyvinula NASA, módní kousky od Lattante a další.

Sledujeme nejnovější české i světové trendy a nabízíme svým zákazníkům baby sortiment spojený s potřebami pro novorozence, miminka, batolata až po děti do 12 let. Navštivte naše prodejny a věřte, že budete mile překvapeni. Cesta do Hradce Králové se určitě vyplatí, ať už jste odkudkoliv, Baby Exclusive je centrum dobrých nákupů, které najdete mezi Auparkem a vlakovým nádražím!

AŤ VÁM DĚTI DĚLAJÍ JEN RADOST A TĚŠÍME SE NA VÁS V NAŠICH PRODEJNÁCH!