O společnosti

FIRMA JOHN NELL

je na našem trhu již od roku 1992 a stala se skutečným baby expertem, který se snaží splnit svým zákazníkům všechna přání.
Už název John Nell vznikl na základě velké lásky k dětem. Inspirací byla dvě miminka zakladatelů firmy - malý špuntík jménem Honzík a malá beruška jménem Nelinka. Během let se společnost vypracovala ve skutečný dětský ráj. Každá maminka zde najde to nejlepší pro miminko, batole či nemluvně. Na jednom místě vše od kojeneckých potřeb a oblečení až po kočárky, autosedačky, postýlky, ohrádky, přebalovací podložky, kojící podprsenky, dětské botičky, hračky, povlečení, jídelní židličky a mnohé další.

 PRODEJNY

První z prodejen John Nell se nachází v Hradci Králové v Kalendově ulici a je skutečný specialista na kočárky, autosedačky a dětské zboží. Je to prodejna s nejširší nabídkou potřeb pro děti a maminky nejen v regionu východních Čech, ale řadí se i k největším prodejnám v České republice a to s aktuální nabídkou více než 300 kočárků, které si můžete prohlédnout a okamžitě zakoupit.

Baby Exclusive John Nell v Puškinově ulici je druhou prodejnou společnosti otevřenou již v roce 2010, ve které najdete ojedinělou nabídku dětského zboží.
Baby Exclusive John Nell to je krásné zboží za dobré ceny. V sortimentu této prodejny naleznete kompletní výbavičku pro miminko. Od dudlíků, lahviček, peřinek až po postýlky, autosedačky, kočárky, včetně exkluzivních kočárků Stokke, Hesba a dalších renomovaných výrobců nebo třeba ručně vyráběné kočárky na zakázku. Společnost sleduje nejnovější české i světové trendy, které nabízí svým zákazníkům. Navštivte tyto prodejny a věřte, že budete mile překvapeni. Cesta do Hradce Králové se určitě vyplatí, ať už jste odkudkoliv, protože Vaše spokojenost je naším cílem. John Nell je pro Vaše baby centrum dobrých nákupů.Baby Exclusive - Puškinova ulice

 

John Nell – Kalendova ulice

Baby Exclusive   Kočárky, Kalendova ulice, Hradec Králové

Unikátní prodejna s dětským zbožím v Hradci Králové specializující se na luxusní dětské kočárky, oblečení, funkční oblečení z outlastu, autosedačky, koše pro miminka, přebalovací pulty a jiný baby sortiment spojený s potřebami pro novorozence, miminka, batolata až po děti do 2 let.

 

Sestavíme pro vás kočárek snů dle přání. Podvozky, korbičky i příslušenství různých typů, rozměrů, barev a značek jsou pro nás hračka. Přijďte si poskládat svůj vlastní exkluzivní kočárek! Naleznete nás v Hradci Králové.

 

  Čtěte více>>    Čtěte více >>


AŤ VÁM DĚTI DĚLAJÍ JEN RADOST A TĚŠÍME SE NA VÁS V NAŠICH PRODEJNÁCH!Novinka na eshopu: Thule

Moon

Novinka eshop

Novinka eshop

Novinka eshop

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2018

U nás máte několik možností dopravy!