VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška

VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška
VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška
VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška
VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška
Na objednání »
347 Kč
Kód0426559
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

VITAMMY SMILE Dětský zubní kartáček od 3 let Liška

Sonický zubní kartáček VITAMMY SMILE je dokonalý kartáček pro děti, nádherné barvy a pohádkové kresby budou motivovat ke každodenní zubní hygieně. Díky sonické technologii se zubní kartáček postará o zdravý úsměv každého dítěte. VITAMMY SMILE je barevná paráda díky níž bude zubní kartáček nejen předmětem každodenní péče o dětské zoubky, ale stane se také kamarádem, jehož si děti zamilují. Je také ideálním řešením pro dospělé, kteří upřednostňují menší čistící kartáčky. Sonic kartáček VITAMMY SMILE díky kombinaci pulsace sonickou technologií s měkkými vlákny zajišťuje vynikající kvalitu čištění a péči i o nejmenší zoubky. 
Sonická technologie účinně odstraňuje zabarvení, redukuje plak a zpožďuje tvorbu zubního kamene. Při pravidelném používání se zuby stávají zdravějšími. Kartáček provádí pohyby, které pomáhají dítěti čistit zoubky samostatně. Děti budou čištění zubů kartáčkem VITAMMY SMILE považovat za skvělou zábavu a každodenní péče bude pro ně hračka.

Sonická technologie:
Měkké vlákna zaobleného kartáčku provádějí vysokofrekvenční pulsace, které poskytují účinné čištění zubů a ochranu dásní. Zuby jsou důkladně čištěny a dásně masírované.

Vodotěsné a hygienické:
Vodotěsný plast, ze kterého je vyroben sonický zubní kartáček, je rychleschnoucí materiál, který není porézní a proto je velmi hygienický. Další výhodou je ochranný kryt, díky kterému může dítě hygienicky zabalit zubní kartáček do batohu a vzít si ji do školky nebo školy.

Doma a na cestě:
Sonický kartáček je lehký a jeho rozměry a ochranný kryt umožňují snadnou a bezpečnou přepravu. Součástí zubního kartáčku je i kovový obal / krabička s krásným pohádkovým vzorem/, který vám umožní kartáček uložit do pouzdra spolu s pastou. Kartáček je napájen bateriemi, které můžete velmi jednoduše vyměnit kdekoli se nacházíte.

Jednoduché použití:
Konstrukce kartáčku umožňuje její jednoduché a snadné zapnutí i pro malé 3-leté ruky.

2 koncovky:
Toto není jednorázový zubní kartáček. Standardní vybavení zubních kartáčků Vitammy SMILE jsou dvě měkké, nedráždivé násady na čištění zoubků.

Frekvence vibrací:
Normální režim: 10000-14000VPM, jemný režim: 8000-12000VPM

Obsah balení:
1 x VITAMMY SMILE Sonický zubní kartáček (na výběr z několika veselých vzorů); 2 x VITAMMY SMILE násady; 1 x AAA baterie; 1 x ochranný kryt kartáčky; 1 x kovové pouzdro na zubní kartáček a zubní pastu

Popis