Trojkombinace

Kočárek trojkombinaci ANO nebo NE?!?

Kombinace, trojkombinace ba dokonce čtyřkombinace… Co to vlastně je? Vysvětleme si to od konce:

KOČÁRKY ČTYŘKOMBINACE

Ačkoliv místy toto spojení zaslechneme z úst mnoha maminek, musíme ke smůle všech praktických žen uvést na pravou míru, že se zatím nevyrábí.

KOČÁRKY TROJKOMBINACE

Zde je již termín správný. Jedná se tedy o kombinaci, kdy je využit jeden podvozek, na který se může nasadit hluboká korbička, sportovní sedačka nebo autosedačka – tzv. vajíčko. A výhody? Velkou výhodou je právě praktičnost, kdy hlubokou korbičku vyměníme za sportovní na základě věku a růstu miminka. Bývá to přibližně v sedmi měsících. Koupě kočárku trojkombinace skýtá také nevýhody – pokud zvažujete tuto variantu, určitě počítejte s větší finanční investicí. Na první pohled se zdá kombinace výhodná, avšak z levné nekvalitní trojkombinace může být brzy nepoužitelná skládačka.

Aby se tak nestalo, rádi Vám na naší prodejně poradíme a pomůžeme s výběrem.

KOČÁRKY KOMBINOVANÉ

Jeví se jako varianta nejvhodnější. U kombinovaných kočárků si můžete svůj kočárek seskládat za pomoci našich profesionálů. Máte možnost si vybrat podvozek i další komponenty od kvalitních výrobců přesně podle potřeb. Navíc Vás tato varianta nepřijde dráž než volba trojkombinace kočárku a každý andílek bude mít přesně to, co potřebuje. A jak si kombinaci sestavit a kolik to bude stát? Nahlédněte do kategorie kombinace a přijeďte si sestavit právě ten ideální kočárek – rádi Vám pomůžeme.
Tápete v sortimentu a nevíte si rady? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte nás! Na prodejně se Vám budeme s radostí věnovat.

Využít můžete:

Telefon: 495 534 347

E-mail: info@nejlepsikocarky.cz 

Kompletujete výbavičku pro malého drobečka? Rozhodně nahlédněte i do sortimentu autosedaček, přebalovacích pultů a dětských postýlek.

Novinka na eshopu: Thule

Moon

Novinka eshop

Novinka eshop

Novinka eshop

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2018

U nás máte několik možností dopravy!