Trojkombinace

Kočárek trojkombinaci ANO nebo NE?!?

Kombinace, trojkombinace ba dokonce čtyřkombinace… Co to vlastně je? Vysvětleme si to od konce:

KOČÁRKY ČTYŘKOMBINACE

Ačkoliv místy toto spojení zaslechneme z úst mnoha maminek, musíme ke smůle všech praktických žen uvést na pravou míru, že se zatím nevyrábí.

KOČÁRKY TROJKOMBINACE

Zde je již termín správný. Jedná se tedy o kombinaci, kdy je využit jeden podvozek, na který se může nasadit hluboká korbička, sportovní sedačka nebo autosedačka – tzv. vajíčko. A výhody? Velkou výhodou je právě praktičnost, kdy hlubokou korbičku vyměníme za sportovní na základě věku a růstu miminka. Bývá to přibližně v sedmi měsících. Koupě kočárku trojkombinace skýtá také nevýhody – pokud zvažujete tuto variantu, určitě počítejte s větší finanční investicí. Na první pohled se zdá kombinace výhodná, avšak z levné nekvalitní trojkombinace může být brzy nepoužitelná skládačka.

Aby se tak nestalo, rádi Vám na naší prodejně poradíme a pomůžeme s výběrem.

KOČÁRKY KOMBINOVANÉ

Jeví se jako varianta nejvhodnější. U kombinovaných kočárků si můžete svůj kočárek seskládat za pomoci našich profesionálů. Máte možnost si vybrat podvozek i další komponenty od kvalitních výrobců přesně podle potřeb. Navíc Vás tato varianta nepřijde dráž než volba trojkombinace kočárku a každý andílek bude mít přesně to, co potřebuje. A jak si kombinaci sestavit a kolik to bude stát? Nahlédněte do kategorie kombinace a přijeďte si sestavit právě ten ideální kočárek – rádi Vám pomůžeme.
Tápete v sortimentu a nevíte si rady? Rádi Vám pomůžeme. Navštivte nás! Na prodejně se Vám budeme s radostí věnovat.

Využít můžete:

Telefon: 495 534 347

E-mail: info@nejlepsikocarky.cz 

Kompletujete výbavičku pro malého drobečka? Rozhodně nahlédněte i do sortimentu autosedaček, přebalovacích pultů a dětských postýlek.