SUAVINEX Šidítko Clouds silikonové, anatomické 0-6m - Zelené

SUAVINEX Šidítko Clouds silikonové, anatomické 0-6m - Zelené
Běžně u vás za 4-6 dní »
119 Kč
Výrobce:
Kód0138122
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

SUAVINEX Šidítko Clouds silikonové, anatomické 0-6m

S potěšením Vám představujeme limitovanou kolekci značky Suavinex – Clouds Collection - Kolekce s oblaky. Měkoučký silikonový dudlík Clouds od značky Suavinex v zářivých barvách je celosilikonový.

Vyroben z jednoho kusu silikonu, s ergonomickým štítkem, který se přirozeně adaptuje s potřebami dětí, bez chuti a bez zápachu. Savička anatomického dudlíku svým tvarem imituje mateřský prs během kojení. Dokonale doléhá na horní patro děťátka.

Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky. Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší.

Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj. Doporučení: chraňte svá šidítka proti ztrátě či upadnutí na zem a opatřete k nim klip s řetízkem.

Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

Vlastnosti:
- barvy použity pro dekorování jsou přírodní a netoxické
- balení: 1 ks
- tvar savičky: anatomická
- materiál savičky: silikon
- doporučený vek: 0-6 měsíců
- vyrobeno v rámci EU
- veškeré výrobky jsou bez BPA
- klinicky testované
- vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem

Rodina produktůSVXGreen
Kategorie zbožídudlík
Typ savičkyAnatomická, Silikon
Barvazelená
VýrobceSUAVINEX
Materiálsilikon
Popis
Související produkty