Mamky pro nás jste JEDNIČKY!

Nakupujte na našem eshopu nebo na jedné z našich prodejen v neděli 13. 5. 2018 a v pondělí 14. 5. 2018 a jako pozornost obdržíte od nás a našich partnerů dárkový balíček. Těšit se můžete na kvalitní kosmetiku, poukaz na hodinu péče o pleť a líčení a další upomínkové předměty.

Partnery John Nell Den Matek 2018 jsou:

Svatava Dudková - nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay
"Od roku 2013 pracuji jako kosmetická poradkyně a vizážistka. Kosmetiku Mary Kay jsem si zamilovala hned na prvním sezení a ráda bych dopřála ten stejný luxus i Vám. Jako má zákaznice máte možnost zažít jedinečný zážitek. Nabízím individuální služby, které vám budou skvěle vyhovovat. Ráda vám pomohu se všemi vašimi kosmetickými potřebami. Zvu Vás na hodinku krásy, kde se necháte hýčkat světově známou kosmetikou Mary Kay, poradím Vám s líčením a celkovou vizáží. Těším se na naše setkání."

firma Pleva
 "Našim cílem jsou zdravější, krásnější a tím i spokojenější zákaznice a zákazníci. Proto jim chceme představovat léčivé účinky včelích produktů.  Nakupujeme med pouze od tuzemských výrobců, recyklujeme, používáme alternativní zdroje energie, podporujeme charitu a zpříjemňujeme společenský život nejen v regionu."


Podmínky akce
Období: Den Matek 2018 - 13. 5. 2018 a následující den pondělí 14. 5. 2018

Akce Den Matek 2018 probíhá v internetovém obchodě www.nejlepsikocarky.cz a v prodejnách John Nell a Baby Exclusive.
Každý zákazník obdrží dárek při nákupu nad 100 Kč.

Akce platí na objednávky přijaté 13. 5. 2018 na nejlepsikocarky.cz a všechny fyzické nákupy 14. 5. 2018 na našich prodejnách.  Dárečky se budou rozdávat až do vydání zásob.

Společnost John Nell si vyhrazuje právo na změnu podmínek akce. Pořadatel akce je také oprávněn rozhodnout o všech otázkách týkajících se Akce podle vlastního uvážení a s konečnou platností.

Veškeré nákupy provedené během slevové akce probíhají v souladu s Obchodními podmínkami.

Novinka na eshopu: Thule

Novinka eshop

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

Novinka eshop

Novinka eshop

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2018

U nás máte několik možností dopravy!