Vyzkoušejte si kočárky

KOČÁRKY NÁS PROSTĚ BAVÍ

John Nell je obchod, kde na Vás čekají ochotné, příjemné a hlavně specializované asistentky, které pomohou s výběrem zboží, poradí a provedou Vás.

NAJDĚTE SI CESTU K NÁM

Baby Exclusive John Nell

Na jednom místě naleznete vše potřebné pro Vaše miminko, bezbariérový vstup, hned vedle Auparku, snadno dostupné pěšky/MHD.

Puškinova 1009
Hradec Králové 2
PSČ 500 02

Telefon: 602 470 024

Nejlepší kočárky John Nell

Více než 300 kočárků, autosedaček a dalšího vybavení skladem, možnost dopravy kočárku výtahem, zkušební kabinka, WC.

Kalendova 747/9a
Hradec Králové 4
PSČ 500 04

Telefon: 495 534 347

JOHN NELL JE TADY PRO VÁS

Dnes jsme v době, kdy se vývoj kočárků posunul hodně vpřed a jejich současné trendy a komponenty jsou zcela jinde než nabídka v minulosti. Jak jistě víte, první pocity z jízdy jsou velmi důležité pro další rozhodování zda kočárek koupit či nikoli. Cílem je, potencionálním zákazníkům se zájmem, co nejvíce pomoci především s výběrem kvalitního, funkčního a stylového kočárku.

POMŮŽEME VÁM VYBRAT KOČÁREK PŘÍMO NA MÍRU

Pokud se chystáte koupit nový kočárek, nesmíte zapomenout, že základem Vaší spokojenosti je správný výběr. Ale jak na to, když je jich tolik?

V naší prodejně Kočárky John Nell jsou seřazeny desítky modelů různých výrobců a kategorií. Abyste se v naší široké nabídce mohli dobře zorientovat, připravili jsme pro Vás průvodce, který Vás dovede až k tomu správnému modelu.
Nejdříve si musíte odpovědět na otázky, co od kočárku čekáte, kde kočárek budete využívat a jak často. Jiné požadavky bude mít maminka, která žije na vsi obklopená přírodou a lesy nebo v horách a zcela odlišný kočárek bude potřebovat maminka v centru města. Na základě odpovědi si určíte kategorii i cenovou hladinu kočárku, zjednodušíte si výběr a přiblížíte se ke svému vysněnému kočárku.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

NA TRHU MŮŽEME KOČÁRKY OBECNĚ ROZDĚLIT:

Hluboké kočárky jsou ideální pro miminka od narození, až do 1 roku.
Kombinované kočárky umožňují spojení více funkcí v jednom celku, hluboký kočárek, sportovní kočárek i autosedačka, kterou lze nasadit na podvozek kočárku. Využijete je od narození do 3 let.
Sportovní kočárky jsou vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let. Dražší typy sportovních kočárků mají bytelnou konstrukci, větší kola a celkově jsou odolnější a pohodlné - takový kočárek je vhodný právě pro nejmenší děti, kdy od kočárku očekáváte dlouhou životnost, odolnost a komfort pro dítě. Máte zálibu v jízdě na bruslích nebo bydlíte v kopci pak je výhodou mít kočárek vybavený ruční brzdou, kterou si v případě nutnosti kočárek přibrzdíte. K některým kočárkům je možno dokoupit i další příslušenství, např. hlubokou korbu.
Golfové hole jsou menší, lehčí a skladnější kočárky určené pro děti od 6 měsíců. Některé přebírají všechna dobrá aktiva od sportovních kočárků - větší kolečka, polohování a nánožník. Zvlášť vhodné jsou na léto pro aktivní cestovatele.

TAK TO BYCHOM MĚLI A NYNÍ PARAMETRY:

Ať už vybíráte jakýkoliv kočárek, bude Vás zajímat hned několik důležitých parametrů, podle kterých se budete rozhodovat.

✓ plastová nebo nafukovací kola✓ 4 nebo 3 kola ✓ pevná nebo otočná kola ✓ otočné sezení nebo přehazovací rukojeť ✓ nasazení autosedačky 0-13 kg na konstrukci ✓ nároky na skladnost, manipulaci a převoz v autě ✓ vložná taška nebo korba ✓ u sportovních kočárků možnost sklopení do lehu ✓  ruční brzda ✓ cenový limit✓ adaptéry pro uchycení jiného typu autosedaček ✓ požadavky na materiál a barvu ✓ rukojeť by měla být nastavitelná ✓ značka

Nad těmito otázkami se vyplatí zamyslet před návštěvou prodejny, protože takové otázky Vám budeme pokládat při výběru kočárku i my.

V prodejnách John Nell Vám rádi pomůžeme při rozhodování a výběru správného kočárku. Dáme Vám možnost vyzkoušet si kočárek do kufru auta, rádi Vás obsloužíme a zboží Vám předvedeme. V případě, že jste zdaleka a chystáte se objednat kočárek přes internet, neváhejte svou volbu konzultovat , přes Facebook messenger, na Instagramu nebo telefonicky, jsme tu pro Vás!

VYZKOUŠEJTE SI KOČÁRKY NA NAŠICH PRODEJNÁCH!