NOVĚ prodejna v Kalendově ulici otevřena v neděli a prodloužená provozní doba každou sobotu.

VAŠE VĚTŠÍ JISTOTA - NANNY MONITOR DECHU

Certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání dítěte.

Monitor dechu je v dnešní době už zcela běžnou a skvělou pomůckou pro rodiče, díky které mohou předejít úmrtí dítěte na syndrom náhlého úmrtí kojenců (SIDS), tedy na selhání dechu, dušení, či dávení během spánku. Maminky se snaží udělat maximum, aby bylo jejich děťátko v bezpečí. Monitor dechu, který je citlivý na dětské dýchání, se může stát ideálním řešením, jak mít děťátko během spánku pod kontrolou.
Nejbezpečnější je, pokud může dítě během prvních 6 měsíců svého života spát v jedné místnosti spolu s rodiči nebo ve společné posteli. 

Monitor dechu Jablotron BM-02
Milá maminko a tatínku, můžete klidně spát, Vaše děťátko hlídá chůvička Nanny. Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu.
Elektronika Nanny je napájena bezpečně dvěma tužkovými bateriemi. Nanny automaticky signalizuje slabé baterie. Snadná instalace a údržba. Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku.
Použití chůvy Nanny je snadné. Snímací desku umístíte pod matraci nebo podložku, na které dítě spí. Deska se těla dítěte vůbec nedotýká a nijak jej neovlivňuje. Přístroj přiděláte na postýlku, nebo jej pomocí prodlužovací šňůry zapojíte ve vedlejší místnosti. Po uložení dítěte zapněte vypínač na přístroji. Každý nádech potvrdí zelená signálka bliknutím. Kdyby došlo k výpadku dechu, nebo by dítě dýchalo velmi nepravidelně, začne houkat varovný signál a blikat červená kontrolka. Chůvička Nanny Vás dokáže upozornit na případné ohrožení života dítěte. Dá Vám tak šanci poskytnout první pomoc a přivolat lékaře. Jak se používá monitor dechu Nanny?

Obsah balení Nanny:                                    
Snímací podložka
Vyhodnocovací jednotka
2 alkalické baterie AA 1,5V
Prodlužovací kabel 5m
Spojovací zásuvka
2 antibakteriální ubrousky
Plastový úchyt na připevnění jednotky na zeď
Vícejazyčný manuál včetně zásad první pomoci
Napájení:
3V, 2x 1,5V AA alkalické baterie
Klidový odběr:
0,2 mA
Průměrná životnost  baterií:
6 měsíců
Doporučená váha dítěte:
min. 2 kg do max. 15 kg
Snímací podložka – rozměry:
500 mm x 305 mm x 15 mm
Váha 1000g
Vyhodnocovací jednotka – rozměry:
140 mm x 80 mm x 35 mm, 123 g
Certifikace:
EC certifikát číslo MED 040093

BM-02 Nanny je výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Pečlivě sleduje dýchání a pohyby miminka zatímco jeho maminka odpočívá. Hlasitě varuje okolí, pokud je děťátko ohroženo.

Důležitá upozornění:
Nanny Vás dokáže pouze informovat o dechové aktivitě Vašeho dítěte či o hrozícím nebezpečí. Bohužel samo zařízení nedokáže podniknout pomocné kroky a v žádném případě nemůže nahradit Vaši péči či služby chůvy.
Výrobce důrazně nedoporučuje koupi nebo pronájem již používaného monitoru dechu kojenců či jeho koupi v bazaru. V případě nešetrného zacházení může dojít ke snížení citlivosti snímacího senzoru, případně k oxidaci elektroniky se všemi důsledky. Výrobce v těchto případech nezodpovídá za funkčnost výrobku.

 Použití pod matraci.


Přídavná podložka k monitoru dechu BM 02
Přídavná snímací podložka NANNY BM-02D je vhodná zejména k užívání zařízení na více místech, např. v další postýlce, u babičky apod.

Přemisťuje se pak pouze vyhodnocovací jednotka.
Dále lze přídavnou podložku použít do jedné postýlky společně s originální podložkou a tím zajistit pokrytí větší plochy postýlky.

Použití druhé snímací podložky je vhodné pokud už dítě leze a přesunuje se v postýlce větších rozměrů, čím se může dostat mimo dosah snímací podložky. Obě podložky se připojují k vyhodnocovací jednotce pomocí spojovací zásuvky a prodlužovacího kabelu, který je dodán v příslušenství. 

Náhradní podložka k monitoru dechu BM-02    

Certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání dítěte.
Účelem zařízení je včas upozornit optickým a hlasitým akustickým signálem na pokles frekvence dýchání. Varuje tak před případným nebezpečím zástavy dýchání, která se u malých dětí může vyskytnout (tzv. syndrom náhlého úmrtí). K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci apod.).
Skládá se ze snímací desky s citlivým senzorem, která se umisťuje pod matraci postýlky, a elektronické jednotky se signalizačními kontrolkami a akustickou sirénou. Zařízení má velmi jednoduché ovládání, provádí si autotest funkce a je napájeno bateriemi. Nijak neovlivňuje ani neomezuje pohyb dítěte.

Použití pod matraci.

 

Ověřené nákupy
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Nejlepsikocarky.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Comgate
Master Card.
Visa
Google Pay
Essox
GoPay
Máte dotaz? Napište nám!
©2020 John Nell - všechna práva vyhrazena
Zasílat
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Akce, slevy a novinky přednostně na Váš e‑mail