BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm

BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
Doprava zdarma
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm
autosedačka od narození do 125 cm
Běžně u vás za 4-6 dní »
16 499 Kč
Výrobce:
Kód0433029
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

BESAFE autosedačka Stretch B metallic mélange, 40 - 125 cm

Skandinávské bezpečí. Společnost BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, ale také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak důležité. Hlavní je to, jak vše funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.

BeSafe Stretch B
- revoluční bezpečnostní koncept disponuje externí konstrukcí a chrání vaše dítě od narození až do jeho 36 kg (do 125 cm), navíc má skvělé výsledky v Plus testu. Tato autosedačka je nezávislá na ISOfixu, což poskytuje výhodu v instalaci na libovolné sedadlo ve vozidle. Proč jsme vyvinuli BeSafe Stretch? Většina rodičů chce posadit své děti po směru jízdy už kolem jejich 3-4 let. Věděli jste ale, že nejbezpečnějším způsobem cestování pro malé děti je proti směru jízdy co nejdéle? Proto jsme vynaložili veškeré naše úsilí na vytvoření sedačky, která skutečně bere v úvahu, že potřebuje vynikající výkon v reálném životě pro děti od narození až do 7 let. Statistiky dokazují, že problémem po směrného cestování je to, že děti vyrostou ze sedačky dříve kvůli své váze ještě před tím, než dosáhnou výšky 125 cm. Dali jsme si za cíl, aby autosedačka Stretch unesla jak váhu 36 kg, tak nabídla dostatek místa na nohy pro starší děti. Žádnému jinému výrobci autosedaček se to ještě nikdy nepodařilo. Protože vyrábíme dětské autosedačky od roku 1963, využili jsme všechny roky zkušeností a vložili je do vývoje této jedinečné sedačky. Inovace z udržitelných materiálů Víme, že dnes jsme zodpovědní nejen za péči o bezpečnost našich dětí, ale také za to, že přispějeme k tomu, aby jejich budoucnost byla co nejzelenější a nejbezpečnější. Když jsme vytvářeli sedačku BeSafe Stretch, ujistili jsme se, že bude chytře udržitelná. Používáme odolnější materiály, jako je hliník a křehký materiál EPS vyměňujeme za odolný EPP.Také se nám podařilo výrazně usnadnit výměnu dílů, takže je můžeme v případě potřeby snadno vyměnit.Tato variabilita prodloužila životnost sedačky cca na 15 let.

 

1. Baby Shell™ + Newborn Hugger™ Chraňte svého drobečka a udržujte ho v pohodlí od prvního dne díky extra boční ochranné konstrukci a novorozenecké vložce pro ergonomickou pozici. Autosedačka BeSafe Stretch splnila PLUS test, který je považovaný za nejtěžší crash test na světě.

2 .Proti směru jízdy od narození do 7 let Protože s BeSafe Stretch B může vaše dítě sedět proti směru jízdy od narození až do věku přibližně 7 let (125 cm a hmotnosti 36 kg). To znamená, že si musíte koupit pouze jednu autosedačku, která se vejde na celou dobu jízdy proti směru jízdy. 

3. Nepřekonatelný prostor pro nohy Prostor lze snadno upravit pomocí této vzpěry. Upravte dle růstu dítěte až do 26 cm.

4. Flexibilní Instalace Možnost instalace na pás znamená, že nejste závislí na ISOfixu v autě, které používáte. Můžete jí tak instalovat na sedadlospolujezdce a v libovolné poloze na zadní sedadlo.

5. Exo rám Unikátní vnější rám na autosedačce skutečně unese velký tlak při čelním nárazu. Skořepina sedačky má navíc velmi tuhou páteř, která zajistí, že vaše dítě zůstane při nárazu ve stabilní poloze.

Vlastnosti:
- sedačka je schválena podle nejnovější normy pro autosedačky: UN R129 (specifické vozidlo)
- výška dítěte určuje, kdy lze sedačku použít, BeSafe Stretch B lze použít od 40-125 cm
- maximální váha dítěte je 36 kg
- vaše dítě může autosedačku používat od cca 0-7 let
- sedačka se instaluje pomocí 3bodového pásu vozidla
- pouze protisměrná autosedačka
- poskytuje obrovský nastavitelný prostor pro nohy: až 26 cm
- vytvořena pro dlouhodobé používání
- Newborn Hugger™ pro stabilitu a podpěru těch nejmenších
- výjimečný komfort s 5 polohami naklonění
- 10stupňová nastavitelná opěrka hlavy tak, aby rostla s dítětem
- obrovská skořepina autosedačky poskytuje volnost pohybu, zatímco je dítě zajištěno
- vysoce kvalitní materiály
- splnila nejnáročnější crash test na světe: PLUS test
- modul Baby Shell™ - unikátní ochrana od narození
- konstrukce a vnitřní materiály absorbující otřesy
- přídavná boční ochrana SIP+ s jednoduchým uchycením na konstrukci sedačky
- podpůrná, přesto měkká opěrka hlavy s výplní Dynamic Force Absorber™
- poskytuje dětem 5x bezpečnější cestování proti směru jízdy od narození až do ca 7 let 
- instalace: 3bodový pás automobilu
- všechny látky splňují přísné normy REACH
- váha autosedačky: 12,5 kg
- 100% Polyester

 

Dárek pro Vás

Dárek od nás:

Při koupi jakékoliv autosedačky na našem e‑shopu dostanete jednu ze samolepek "Dítě v autě" zcela zdarma!

Popis