Cestujete s dítětem hodně autem? Potřebujete lehký a skladný kočárek?  Řešením pro Vás jsou golfové kočárky, tzv. golfky.
Golfky jsou jednoduché a hlavně lehké a  skladné kočárky, které se bez potíží vejdou i do zavazadlového prostoru menšího auta. Díky jejich hmotnosti unesou golfky hravě i maminky v jedné ruce. Při výběru golfek je potřeba brát v úvahu možnost polohování zad, věk dítěte a jeho schopnost sedět.
U většiny kočárků typu golfky v naší nabídce lze za výhodu považovat polohovatelnou opěrku zad a u některých ji lze sklopit do polohy vleže. Některé golfky je tak možné použít už od útlého věku dítěte. Často lze kočárek složit do obalu a nést v tašce.  Sedačka pro dítě je pouze plátěná, většinou bez výraznějšího polstrování. 
U nás najdete spolehlivé golfky, které vydrží neustálé skládání, přenášení i převážení v autě i další manipulaci. V nabídce na Vás čekají golfky od několika výrobců. Takovou spoustu golfek na jednom místě hned nenaleznete. Golfky u nás nakoupíte s jistotou předprodejní konzultace. 
Navštivte naši prodejnu, kde uvidíte golfky „naživo“ s možností vyzkoušení.Golfové INGLESINA

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:3 produkty
INGLESINA Trip 2018
4 490 Kč
« Barevné varianty
INGLESINA golfové hole Trip
-29 %
3 990 Kč
« Barevné varianty

Novinka na eshopu: Thule

Novinka eshop

Silver Cross Surf Speciální edice

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

MAYORAL Nová kolekce jaro/léto 2018

PPL doprava za 99,- Kč