CHICCO Teploměr Rybička růžová

Koupelový teploměr ve tvaru rybičky se speciálním proužkem vyrobeným z materiálu, ketrý reaguje na teplo. Snadno napomáhá určit správnou teplotu koupele.
CHICCO Teploměr Rybička
215 Kč 178 Kč bez DPH
Prohlédnout živě na videu
Skladem 1 ks »
Výrobce:
Kód0112607
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

CHICCO Teploměr Rybička růžová

Koupelový teploměr ve tvaru rybičky se speciálním proužkem vyrobeným z materiálu, ketrý reaguje na teplo. Snadno napomáhá určit správnou teplotu koupele.

Teploměr Rybička světle modrá, CHICCO

Doporučená teplota vody pro koupel je v rozmezí od 35°C do 38°C (na teploměru indikace „OK“). Vodu řádně promíchejte, abyste se vyvarovali případným teplejším místům, ponořte teploměr do vody tak, aby černá stupnice byla ponořena. Počkejte přibližně 1 minutu a zkontrolujte teplotu na teploměru, ponechte však teploměr stále ve vodě. Naměřená hodnota na teploměru bude indikována zeleně. Pokud teplota vody bude nižší než 32°C / 90°F proužek na teploměru bude zbarven dosvětle modré spolu s označením „Low“ / „Nízká“. Pokud teplota vody bude vyšší než 38°C / 100°F bude proužek na teploměru zbarven do červena spolu s označením „High“ / „Vysoká“ a s vyobrazením výstražného trojúhelníku.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA: Pokaždém použití teploměr opláchněte pod tekoucí vodou, usušte a uskladněte na chladném, suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením, prachem a vlhkostí. Nepoužívejte rozpouštědla nebo čistící prostředky.

Vyrobeno v Číně.

VýrobceCHICCO
Popis
Ověřené nákupy
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Nejlepsikocarky.cz

Ceny a slevy e-shopu nejlepsikocarky.cz se mohou lišit od cen na kamenných prodejnách.

Master Card.
Visa
Google Pay
GoPay
Apple Pay
Essox
Máte dotaz? Napište nám!
©2023 John Nell baby s.r.o. - všechna práva vyhrazena
Zasílat
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlaste se k odběru novinek, získejte nákupního rádce a mnoho výhod.
Nákupní rádce