CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris 150ml růžová

CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris 150ml
-20 %
CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris 150ml
CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris 150ml
CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris 150ml
Láhev vhodná pro děti od 6 měsíců.
Běžná cena s DPH 199 KčUšetříte40 Kč
Na objednání »
159 Kč
Výrobce:
Kód0434425
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

CANPOL BABIES hrneček se silikonovým pítkem FirstCup Bonjour Paris růžová 150ml

Perfektní řešení pro naučení se samostatně pít od 6 měsíců věku dítěte díky nevylévacímu pítku, které zabraňuje rozlití. Pítko je nevylévací i když dítě hrneček nakloní nebo upustí. Hrneček je velmi intuitivní, systém je velmi podobný jako pití z kojenecké lahve, což umožňuje rychlý a snadný přechod z lahve na hrneček.

Vlastnosti:
- pro děti od 6 měsíců
- výjimečně měkké pítko je vyrobeno z jemného silikonu, který je bezpečný pro citlivé dásně dítěte
- hrneček je lehký a má ergonomickou profilovanou strukturu
- pohodlné rukojeti usnadňují držení hrnečku v malých dětských ručičkách
- malý počet prvků usnadňuje sestavování a čištění – hrnek nemá žádná zbytečná zákoutí, díky čemuž lze všechny části rychle umýt
- slikonové pítko lze také sterilizovat párou
- nevylévací hrneček se silikonovým pítkem o objemu 150 ml je průhledný, což umožňuje kontrolovat množství tekutiny přijímané
- hrneček bez pítka je vhodný do myčky
- vyrobeno z bezpeného materiálu bez obsahu A

Návod na sestavení:
1. Chcete-li vložit pítko do hrnečku, uchopte jej v ruce, jemně jej stiskněte a zasuňte otvorem shora. Ujistěte se, že zarovnávací límec na okraji pítka je přesně umístěn ve vybrání na hrnečku.
2. Pro správné spojení pítka se šroubovacím konektorem přitlačte pítko ke šroubovacímu konektoru.
3. Spojte hrneček s rukojeťmi tak, aby hvězdička na rukojetích byla umístěna do malého vybrání na hrnečku.
4. Přišroubujte hrneček s rukojeťmi na základnu hrnečku.Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte

VAROVÁNÍ!
Neustálé a dlouhodobé sání tekutin způsobuje zubní kaz. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu nápoje.Při prvních známkách poškození výrobek vyhoďte. Nepoužívané součásti uchovávejte mimo dosah dětí. Nikdy nepřipevňujte na šňůry, stuhy, tkaničky nebo volné části oděvu. Může dojít k uškrcení dítěte.Nikdy nepoužívejte pítka jako dudlík.Tento výrobek používejte vždy pod dohledem dospělé osoby.

Návod k použití:
Udržujte hrneček čistý. Před prvním použitím výrobek rozeberte a vyčistěte a poté vložte součásti na 5 minut do vroucí vody, kvůli zajištění hygieny. Před každým dalším použitím pečlivě očistěte, umyjte všechny odnímatelné části v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a poté dobře opláchněte. Přelijte vroucí vodou. Při čištění nepoužívejte ostré nebo abrazivní materiály. Všechny části důkladně omyjte čistou vodou, včetně oblastí, které mohou být neviditelné, ale kudy prochází tekutina, abyste odstranili případné zbytky nápoje. Nikdy žádným způsobem nezvětšujte otvory pítka, mohlo by dojít k jeho poškození. Husté kapaliny (např. suspenze obsahující drobné částice ovoce) mohou pítko ucpat. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Výrobek lze mýt v myčce na nádobí (max. 60°C). Nedoporučuje se vkládat pítko do myčky nádobí. Tvrdé chemikálie/mycí prostředky mohou výrobek poškodit. Hrneček lze použít v mikrovlnné troubě bez šroubovacího uzávěru a rukojetí.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 
Při ohřívání nápojů v mikrovlnné troubě se ujistěte, že je hrneček otevřený. Při mikrovlnném ohřevu dbejte zvýšené opatrnosti; může dojít k místnímu přehřátí. Ohřátý nápoj vždy promíchejte a před podáním dítěti zkontrolujte jeho teplotu. Tento výrobek není vhodný pro použití s horkými nebo perlivými nápoji. Při vzniku přetlaku může kapalina vytéct. Nevkládejte výrobek do horké trouby ani nezahřívejte na plynovém/elektrickém sporáku. Nenechávejte výrobek na přímém slunci nebo na horkém místě, mohlo by dojít k poškození výrobku. Varování! Tento výrobek není hračka. Uschovejte návod pro pozdější použití. Ujistěte se, že je silikonové těsnění správně nainstalováno.

Hrníček odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinamiNařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a  předmětech z  plastů určených pro styk s potravinami
EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky
EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky

Barvarůžová
Kategorie zbožílahev, hrníček
Materiálplast, silikon
Objem150 ml
VýrobceCANPOL BABIES
Popis