STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017 lagoon

Doprava zdarma
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
4 500 Kč s DPH
3 913 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks »
Kód0008709
VýrobceSTORCHENMÜHLE
Popis

Storchenmühle Starlight SP


Kategorie: 1+2+3 (9-36 kg, cca 1-12 let)
Autosedačku Starlight SP charakterizuje velmi pevná konstrukce, jednoduchost poutání a řada unikátních bezpečnostních prvků.
Sedačka vytváří pohodlné a komfortní sezení již od útlého věku dítěte.

Komfort Starlightu SP
Komfort je zaručen ergo-pěnou z automobilového průmyslu. Má lepší a trvalejší vlastnosti, lépe "dýchá" a to zásadně přispívá k cestovnímu komfortu dítěte.
Nejmenšímu dítěti slouží ke zvýšení komfortu odnímatelná zmenšovací vložka uvnitř sedáku. Čalounění Storchenmühle Starlight SP je navíc zesíleno v sedákové části.
Pro bezpečné spaní (dítě nepředklání hlavičku z autosedačky) je autosedačka vybavena jednostupňovým polohováním. Pro přenášení je autosedačka Storchenmühle Starlight SP vybavena madlem. Látkový potah sedačky je jednoduše odnímatelný a pratelný.Poutání autosedačky zvládnete pomocí samouzavírací spony pouze jednou rukou.

Bezpečnost Starlightu SP
Crash-test výsledky: pro oblast hlavy je autosedačka  Storchenmühle Starlight SP o 45 % bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58 %.
Bezpečnostní pásy mají důmyslný tvar, aby neškrábaly na krku dítěte, dále jsou vyplněny hmotou tlumící náraz v případě nehody a vybaveny protiskluzovou gumou, která zamezí posunu pásku po oděvu při brždění. Důmyslná konstrukce ASP (Advanced Side Protection) se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním.
Dítě je poutáno 5ti bodovými integrovanými centrálně nastavitelnými pásy autosedačky. Výška pásů se nastavuje společně s výškou hlavovky. Poutání samotné sedačky probíhá pod čalouněním a tak dítěti nikde nevadí.  Přes uzamykatelnou sponu je pás v žádoucí poloze a napnutí. Integrované protiskluzové gumy v korpusu Starlightu SP EVO zajistí stabilitu autosedačky.

Pro větší dítě se pásy autosedačky jednoduše odnímají a dítě je poutáno automobilovým pásem. Pás je veden přes integrovaný třmen v hlavové opěrce a skrz speciální průvlaky v konstrukci sedáku.
Takto vedený pás zlepšuje bezpečnostní funkce v případě kritických momentů (brždění, náraz).

Novinka na eshopu: Thule

Novinka eshop

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2018

PPL doprava za 99,- Kč