STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017 rosy

Doprava zdarma
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
STORCHENMÜHLE Starlight SP 2017
4 500 Kč s DPH
3 913 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednání »
Kód0033951
VýrobceSTORCHENMÜHLE
Popis

Storchenmühle Starlight SP


Kategorie: 1+2+3 (9-36 kg, cca 1-12 let)
Autosedačku Starlight SP charakterizuje velmi pevná konstrukce, jednoduchost poutání a řada unikátních bezpečnostních prvků.
Sedačka vytváří pohodlné a komfortní sezení již od útlého věku dítěte.

Komfort Starlightu SP
Komfort je zaručen ergo-pěnou z automobilového průmyslu. Má lepší a trvalejší vlastnosti, lépe "dýchá" a to zásadně přispívá k cestovnímu komfortu dítěte.
Nejmenšímu dítěti slouží ke zvýšení komfortu odnímatelná zmenšovací vložka uvnitř sedáku. Čalounění Storchenmühle Starlight SP je navíc zesíleno v sedákové části.
Pro bezpečné spaní (dítě nepředklání hlavičku z autosedačky) je autosedačka vybavena jednostupňovým polohováním. Pro přenášení je autosedačka Storchenmühle Starlight SP vybavena madlem. Látkový potah sedačky je jednoduše odnímatelný a pratelný.Poutání autosedačky zvládnete pomocí samouzavírací spony pouze jednou rukou.

Bezpečnost Starlightu SP
Crash-test výsledky: pro oblast hlavy je autosedačka  Storchenmühle Starlight SP o 45 % bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58 %.
Bezpečnostní pásy mají důmyslný tvar, aby neškrábaly na krku dítěte, dále jsou vyplněny hmotou tlumící náraz v případě nehody a vybaveny protiskluzovou gumou, která zamezí posunu pásku po oděvu při brždění. Důmyslná konstrukce ASP (Advanced Side Protection) se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním.
Dítě je poutáno 5ti bodovými integrovanými centrálně nastavitelnými pásy autosedačky. Výška pásů se nastavuje společně s výškou hlavovky. Poutání samotné sedačky probíhá pod čalouněním a tak dítěti nikde nevadí.  Přes uzamykatelnou sponu je pás v žádoucí poloze a napnutí. Integrované protiskluzové gumy v korpusu Starlightu SP EVO zajistí stabilitu autosedačky.

Pro větší dítě se pásy autosedačky jednoduše odnímají a dítě je poutáno automobilovým pásem. Pás je veden přes integrovaný třmen v hlavové opěrce a skrz speciální průvlaky v konstrukci sedáku.
Takto vedený pás zlepšuje bezpečnostní funkce v případě kritických momentů (brždění, náraz).

Novinka na eshopu: Thule

Moon

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

Novinka eshop

Novinka eshop

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2018

U nás máte několik možností dopravy!