KIDDY Guardianfix pro 2 2016 500 Owl Family

Doprava zdarma
KIDDY Guardianfix pro 2 2016 500 Owl Family
7 990 Kč s DPH
6 948 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na objednání »
Kód0007878
VýrobceKIDDY
Popis

Vítěz testu 2012 kombinuje excelentní bezpečnost a perfektní komfort s módním designem. Může být upevněn systémem  ISOFIX nebo jen pásy vozidla. 3D přizpůsobení změnám postavy dítěte během jeho růstu.

Špičková bezpečnost ověřena testy: 

Originální bezpečnostní pultík od Kiddy umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pásy. Pultík se používá od 9-ti měsíců do cca 18 kg. Pak se odstraní a dítě je zajištěno pásy vozidla.

Polštářek pro nejmenší pasažéry - Rozsah použití od 9 měsíců přináší nutnost řešit bezpečnost a pohodlí velmi malých dětí. Pro tyto nejmenší pasažéry vyvinula Kiddy výškově nastavitelnou vložku do sedačky pomoci které nastavíte správnou pozici dítěte vzhledem k ochrannému pultíku. Jeho hlavička je pak vždy ve správné pozici a v případě nárazu pak pultík dokonale chrání.

Kiddy absorbér nárazu - Od 2. věkové skupiny (tj. od 15 kg) a výše jsou děti zajištěny v autosedačce pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu. Tento systém byl nicméně vyvinut pro dospělé. Náš unikátní bezpečnostní prvek - Kiddy absorbér nárazu - pohlcuje energii, působící na tříbodové pásy, a proto chrání Vaše dítě.

Optimalizovaná geometrie bočních ploch - Díky novému rozvržení komponent boční ochrany se stává náš high-performance materiál Honey Comb V2 ještě učinějším. V případě boční kolize jsou nyní hlavička a ramena chráněny tím nejlepším způsobem. Zároveň zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.

High-tech material - Vylepšená ochrana v případě bočního nárazu: při nehodách jsou u dětí ohroženy především hlavička a ramena, jelikož hlava je ve srovnání se zbytkem těla příliš těžká. Díky vysoce kvalitnímu materiálu Honey Comb V2, který je použit v oblasti hlavy a ramen, je tato citlivá část těla velmi dobře chráněna.

Roste s dítětem a ochrané prvky jsou vždy na právném místě - Kiddy guardianfix pro 2 se přizpůsobí rozměrům Vašeho dítěte (nastavitelná šířka, výška opěrky zad a navíc také délka podsedáku ). Z tohoto důvodu poskytují postranní ochranné prvky ještě lepší ochranu. Autosedačku nastavíte pro každou etapu růstu Vašeho dítěte, aby poskytovala tu nejlepší ochranu!

Extrémě jednoduchá instalace do vozidla - postavíte sedačku na sedadlo, je-li vybaveno isofixem zacvaknete konektory isofixu, posadíte dítě do sedačky, nasadíté ochranný pultík a přes tento pultík protáhnete pásy z vozidla. Do 20-ti sekund máte hotovo. Instalace je tak jednoduchá, že prakticky nelze udělat chybu a dobře ji zvládnou i prarodiče.

Nové vodiče diagonálního pásu vozidla - Díky naší nové pákové technologii je nyní nasazení a sejmutí pásu ještě jednodušší  a tím i bezpečnější. Ani zde se nemůže vloudit žádná chyba.

Schválena do letadla - Dle názoru expertů - jednoduchý palubní pás nebo smyčkový pás rodiče může být v případě turbolencí nebo v případě nouzového přistání sám o sobě malým dětem bezpečnostním rizikem. Tato autosedačka prošla náročným procesem homologace pro použití v letadlech.I to hodně napovídá o její kvalitě.

Guardianfix pro 2 není jen bezpečná, ale také velmi pohodlná:

Prověřená ergonomie - nejenomže tvrdíme, že je pohodlná, ale máme pro toto tvrzení důkaz. Certifikát AGR, který získala, mohou obdržet jen ty výrobky, které před nezávislou zkušební komisí tvořenou odborníky z medicíny a techniky prokáží svoji kvalitu ve vztahu ke zdraví a pohodlí pro svoje uživatele.

Jednoduché přizpůsobení změnám postavy dítěte - Kiddy se snaží dělat věci co nejjednodušeji. Unikátní regulační mechanismus umožňuje současné nastavení autosedačky do výšky a do šířky pouhým pohybem jedné ruky. Když zvedáte opěrku zad, současně se rozšiřují rámenní chrániče. Optimálně velike boční části opěrky hlavy zase neomezují dítě v oblasti ramen. Navíc unikátní  3stupňové prodloužení podsedáku zaručuje pohodlné sezení i větším dětem.

Prodyšný potah s patentovaným materiálem thermotex - Nic není nepříjemnějšího než sedět během horkých letních dní v lepícím se, propoceném oblečení – to platí jak pro dospělé, tak pro děti. Aby tato nepříjemnost mohla být odstraněna, používá kiddy prodyšný materiál thermotex na místech, kde se člověk potí nejrychleji. Obzvlášť vzdušný materiál se postará o příjemné prostředí při sezení, čímž se i dlouhá jízda stane potěšením.

Nejpohodlnější pozice v každé situaci zajistí  polohování - stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do odpočinkové pozice. Délkově nastavitelné konektory isofix umožňují (v závislosti na geometrii sedadel ve vozidle) odpočinkové pozice. Úhel mezi podsedákem a opěrkou zad sedačky se plynule mění se změnou úhlu sedadel vozidla.  Zatímco se Vy soustředíte na silnici, dítě odpočívá v bezpečí své autosedačky.

Praktické řešení bezpečné přepravy dítěte

Guardianfix pro 2 je také velmi praktická sedačka, se kterou je každodenní použití příjemné a bezestresů.

Velmi nízká hmotnost - přestože v sobě obsahuje isofixovou platformu zůstala její hmotnost na velmi příznivé hodnotě 8,5 kg. Je to díky použití vyspělých vysoce absorpčních materiálů a velmi kvalitních konstrukčních materiálů. Každodenní manipulace či jeji přesouvání z vozidla do vozidla pak nepředstavuje pro rodiče nebo prarodiče žádnou zátěž.

Zatahovací mechanismus - Díky praktickému zatahovacímu mechanismus můžete rychle a jednoduše Kiddyfix konektory stáhnout zpět do autosedačky. Proto je autosedačky bez dalších okolků použitelná v automobilech bez ISOFIX systému.

Odolný potah - Potahy, které jsou k dostání v mnoha barevných variantách, jsou snímatelné a lze je prát v rukách při 30°C.

Hmotnost: 8,5 kg Minimální: 46 x 68 x 40 cm Maximální: 60 x 84 x 52 cm

Kategorie zbožíautosedačka
Dle hmotnosti (kg)9-36
VýrobceKIDDY

Novinka na eshopu: Thule

Novinka eshop

Silver Cross Surf Speciální edice

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

MAYORAL Nová kolekce jaro/léto 2018

V červnu objednáváte s dárečkem!

PPL doprava za 99,- Kč