JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02

Jablotron Nanny náhradní podložka BM02
Jablotron Nanny náhradní podložka BM02Více informací
Obrázek (1232)
Obrázek (1232)
JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02
JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02
966 Kč798 Kč bez DPH
Skladem 2 ks »
Kód0008561VýrobceJABLOTRON
Zobrazit více

Přídavná podložka k monitoru dechu BM-02  
Přídavná snímací podložka NANNY BM-02 je vhodná zejména k užívání zařízení na více místech, např. v další postýlce, u babičky apod. Přemisťuje se pak pouze vyhodnocovací jednotka. 

Přídavnou podložku použít do jedné postýlky společně s originální podložkou a tím zajistit pokrytí větší plochy postýlky. Použití druhé snímací podložky je vhodné pokud už dítě leze a přesunuje se v postýlce větších rozměrů, čím se může dostat mimo dosah snímací podložky.
obě podložky se připojují k vyhodnocovací jednotce pomocí spojovací zásuvky a prodlužovacího kabelu, který je dodán v příslušenství.

Je certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání dítěte.
Účelem zařízení je včas upozornit optickým a hlasitým akustickým signálem na pokles frekvence dýchání. Varuje tak před případným nebezpečím zástavy dýchání, která se u malých dětí může vyskytnout (tzv. syndrom náhlého úmrtí). K zástavě dýchání však může dojít i z jiných příčin (zvratky, projev nemoci apod.).
Skládá se ze snímací desky s citlivým senzorem, která se umisťuje pod matraci postýlky, a elektronické jednotky se signalizačními kontrolkami a akustickou sirénou. Zařízení má velmi jednoduché ovládání, provádí si autotest funkce a je napájeno bateriemi. Nijak neovlivňuje ani neomezuje pohyb dítěte.

VýrobceJABLOTRON
Obrázek (1232)Obrázek (1232)
JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02
JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02JABLOTRON Nanny náhradní podložka BM02
PopisObrázky