Cestujete s dítětem hodně autem? Potřebujete lehký a skladný kočárek?  Řešením pro Vás jsou golfové kočárky, tzv. golfky.
Golfky jsou jednoduché a hlavně lehké a  skladné kočárky, které se bez potíží vejdou i do zavazadlového prostoru menšího auta. Díky jejich hmotnosti unesou golfky hravě i maminky v jedné ruce. Při výběru golfek je potřeba brát v úvahu možnost polohování zad, věk dítěte a jeho schopnost sedět.
U většiny kočárků typu golfky v naší nabídce lze za výhodu považovat polohovatelnou opěrku zad a u některých ji lze sklopit do polohy vleže. Některé golfky je tak možné použít už od útlého věku dítěte. Často lze kočárek složit do obalu a nést v tašce.  Sedačka pro dítě je pouze plátěná, většinou bez výraznějšího polstrování. 
U nás najdete spolehlivé golfky, které vydrží neustálé skládání, přenášení i převážení v autě i další manipulaci. V nabídce na Vás čekají golfky od několika výrobců. Takovou spoustu golfek na jednom místě hned nenaleznete. Golfky u nás nakoupíte s jistotou předprodejní konzultace. 
Navštivte naši prodejnu, kde uvidíte golfky „naživo“ s možností vyzkoušení.Golfové

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:55 produktů

REIMA Nová kolekce podzim/zima 2017

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE

MAYORAL Nová kolekce podzim/zima 2017

PPL doprava za 99,- Kč