BRITAX RÖMER Autosedačka KING II ATS 2018, Black Marble

Doprava zdarma
BRITAX RÖMER Autosedačka KING II ATS 2018, Black Marble
6 990 Kč s DPH
6 078 Kč bez DPH
Dostupnost:
Vyprodáno »»
Kód0030815
VýrobceBRITAX RÖMER
PopisTechnické parametryPodrobnosti

Autosedačka King II ATS

Autosedačka Römer King II ATS je nejvyšší model z této královské řady autosedaček. Vyniká perfektní bezpečností i při bočním nárazu, je pohodlná pro malého pasažéra a snadno se instaluje do auta za pomoci 3-bodového pásu. Oproti ostatním modelům řady King II je tato autosedačka vybavena optickým a akustickým indikátorem správného dotažení pásu a čidlem v podsedáku – tyto prvky hlídají správné upevnění dítěte po celou dobu jízdy. Systém je schopen i pásy samočinně dotahovat.

Autosedačka je určena pro děti vážící minimálně 9 kg a maximálně 18 kg. Toto váhové rozpětí odpovídá přibližně věku dítěte od 9 měsíců do 4 let. Po dosažení váhy dítěte minimálně 15 kg je potřeba dokoupit autosedačku skupiny 2-3 (15-36 kg).

Charakteristika v kostce:
- Umístění po směru jízdy.
- Systém ATS - světelný a akustický indikátor pro správné upevnění dítěte po celou dobu jízdy.
- Instalace autosedačky v autě pomocí 3bodového pásu.
- 5-bodový bezpečnostní pás poutající dítě.
- 4 naklápěcí polohy na spaní.
- Výškově nastavitelná opěrka a bezpečnostní pás.
- Odnímatelný potah.

Skelet autosedačky:

Autosedačka je vyrobeny z kvalitních tvrzených plastů a vypolstrována polystyrénovými prvky a  měkkými podložkami pro maximální pohodlí malého pasažéra. Kvalitně zpracovaný potah celé autosedačky se dá velice jednoduše sejmout bez nutnosti vyvlékání pásů.

Na bezpečnostních pásech jsou ochranné návleky, díky kterým se rozloží extrémní tlak působící při nárazu na hrudník dítěte na větší plochu a díky tomu nezpůsobí náraz takové pohmožděniny. A aby nedocházelo k zapaření kůže je vnitřní strana návleku členěná pro lepší proudění vzduchu. 

Bezpečnostní pásy jsou pětibodové – poutají dítě přes ramena, stehna a v rozkroku. Pásy se nastavují jednoduchým zatažením pásu. Díky jednomu utahovacímu pásu se oba ramenní popruhy utáhnou stejnoměrně na obou stranách.

Autosedačka KING II ATS je vybavena akustickým a světelným indikátorem správného upevnění bezpečnostního pásu a spolu s váhovým čidlem v podsedáku zajišťuje správné a bezpečné upevnění dítěte po celou dobu jízdy. Pásy se v případě potřeby samovolně dotahují. Při poutání dítěte v autosedačce se aktivuje čidlo v podsedáku (rozsvítí se červená kontrolka) a až při správném dotažení pásu se aktivuje zelená kontrolka a zvuk signalizující správné upoutání dítěte. Pokud by došlo během jízdy k ztrátě napětí pásů – dítě se z pásu například vyvleče nebo se samo odpoutá, začne sedačka v pravidelných intervalech signalizovat špatné upoutání dítěte.

Baterie ve světelném systému jsou dodávány spolu se sedačkou a při běžném používání spotřebitelem vydrží po celou dobu trvanlivosti produktu (zhruba 7 let). 

Hlavová opěrka je polohovatelná a přizpůsobuje se růstu vašeho dítěte. Spolu s hlavovou opěrkou se polohují i bezpečnostní pásy - pás nemusíte vyjímat a opět navlékat. 

Nastavení výšky hlavové opěrky je možné jednoduše na přední straně autosedačky zatažením za plastový úchyt nebo na zadní straně autosedačky ručně.  

Autosedačky řady KING II jsou unikátní možností polohování do 4 možných poloh, i když dítě již v sedačce sedí a je připoutáno. Nejnižší poloha je vhodná pro spaní. bezpečnostní prvky:

Hluboké měkce polstrované bočnice a hlavová opěrka jsou optimalizované proti bočnímu nárazu a převrácení.

5-bodový bezpečnostní pás.

Ochranné hrudní návleky na pásu s členěným povrchem, které omezují pohyb vpřed.

Akustický a optický indikátor umožňuje správně upnout pás, aby vaše dítě cestovalo bezpečně a pohodlně po celou bodu jízdy.

Systém je schopen pásy v případě potřeby i samočinně dotáhnout.

Instalace do auta:
Autosedačka se instaluje po směru jízdy pomocí pásu v autě. Opěradlo se jednoduše sklopí a autopás se provleče patentovaným systémem pro bezpečné uchycení a napnutí pásu.

Vychytávky:
- Držák rozepnutého pásu -  malý a velmi šikovný pomocník na boční straně sedačky drží rozepnuté pásy od sebe, abyste mohli pohodlně usadit vaše dítě do sedačky.
- Polohovací sedadlo s možností jednoduchého nastavení spací polohy i když dítě v autosedačce už sedí.
- S autosedačkou King II ATS máte vždy jistotu, že je vaše dítě správně a bezpečně v sedačce upoutáno po celou dobu jízdy. Nehrozí, že by se „šikovné“ dítko z pásů vysunulo.

ROZDÍLY V MODELOVÉ ŘADĚ KING II 
King II  King II LS
King II ATS
- Polohovací sedadlo.
- Instalace pomocí autopásu.
- Akustický indikátor správného upevnění pásu.
- Optický indikátor správného upevnění pásu.
- Hlavová opěrka polohovatelná z přední strany.  
- Optický a akustický indikátor špatného upevnění pásu.
- Samočinné dotahování pásů. 


Rozměry:
- Výška - 67 cm.
- Hloubka - 54 cm.
- Šířka - 45 cm.
- Hmotnost - 10,3 kg.

Kategorie zbožíautosedačka
Dle hmotnosti (kg)9-18
VýrobceBRITAX RÖMER

KING II ATS - Sedačka, která nikdy nespí

 Tato skvělá sedačka nabízí skutečně inovativní nový bezpečnostní prvek: Active Tensioning System automaticky kontroluje, monitoruje a upravuje napnutí pásu během cesty.

 

Produktové vlastnosti:

 

 

Umístní po smru jízdy od 9 kg do 18 kg
5-bodový bezpečnostní pássměřuje síly působící při nárazu přes silné kosti těla do sedačky. Umožňuje vám dokonale přizpůsobit pás velikosti dítěte, které je v sedačce v bezpečí.
Systém ATS (Active Tensioning System) pomáhá pomocí světelného a zvukového znamení chránit dítě po celou cestu— Světelná a zvuková indikace správného napnutí pásu po upoutání dítěte — Indikátor napnutí pásu upozorňující na změnu napnutí pásu během cesty — Indikátor napnutí pásu upozorňující na změnu napnutí pásu během cesty
Snadná montáž sedačky do všech typů vozidel s dopředu nakloněným místem pro sezení a patentovaným systémem samonavinovacích bezpečnostních pásů— Sedačka se naklopí dopředu a umožňuje tak lepší přístup a viditelnost pro usnadnění instalace — Patentovaný systém upínání bezpečnostních pásů zajišťuje jednoduchou, bezpečnou a pevnou instalaci sedačky ve vozidle

 

R44 test image

Schválení dle předpisu R44

BRITAX RÖMER PŘEDSTAVUJE NOVÉ LOGO OCHRANY PŘI PŘEVRÁCENÍ PRO AUTOSEDAČKY  

 Zavedení nového loga ochrany při převrácení pro určité autosedačky Britax Römer je dalším důkazem toho, že společnost Britax dodržuje svůj slib vývoje a testování nad rámec požadavků i nejnovějších norem.

Společnost Britax nedávno pověřila několik nezávislých schvalovacích orgánů pro dětské zádržné systémy otestováním své aktuální řady sedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy a prokázáním souladu s požadavky nového testu převrácení vozidla R44/04.

V roce 2013 věnovala organizace GRSP (pracovní skupina pro pasivní bezpečnost, která spolupracuje s Evropskou hospodářskou komisí OSN (EHK OSN)) pozornost řadě aspektů týkajících se dětských zádržných systémů, včetně rizika vymrštění v případě převrácení vozidla při nehodě. Na základě výsledků práce organizace GRSP provedla EHK OSN několik doplnění stávajícího nařízení R44/04 a nového nařízení R129 pro dětské zádržné systémy platných v Evropě. Tato doplnění znamenají, že všechny modely dětských zádržných systémů, které byly schváleny po únoru letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R44/04) nebo červenci letošního roku (v případě dětských zádržných systémů schválených podle nařízení R129), musí vyhovět novému testu převrácení, který lépe reprodukuje skutečné síly působící při převrácení vozidla při nehodě.

Na základě testů zadaných společností Britax a provedených nezávislými schvalovacími orgány pro dětské zádržné systémy může nyní společnost Britax potvrdit, že její aktuální řada autosedaček s 5bodovými bezpečnostními pásy (v souladu a se schválením podle nařízení R44/04) vyhovuje požadavkům nového testu převrácení vozidla R44/04 a splňuje tak aktuální zpřísněné požadavky týkající se rizika vymrštění dítěte. Pro potvrzení této skutečnosti zavádíme nové logo.

Společnost Britax věří, že toto nové logo, které je k dispozici online a současně i na prodejnách, pomůže rodičům přinést klid, že pořizují ochranu v plném rozsahu 360 stupňů, a

 

plnou důvěru v to, že jejich sedačka vyhovuje nejnovějším a nejmodernějším testům pro příslušný typ sedačky. U společnosti Britax jsme rovněž přesvědčeni, že pokud rodiče uvažují o koupi modelu autosedačky vyrobené před rokem 2014, měli by se aktivně zajímat o tuto aktuálně vyvinutou novinku. Druh a směr nehody samozřejmě nelze nikdy předvídat, proto jsou výrobky společnosti Britax navrženy tak, aby poskytovaly ochranu při všech podobách nehod (včetně převrácení) a nárazech vozidla v kterémkoli směru.

 

 

 • Umístní po smru jízdy od 9 kg do 18 kg
 • 5-bodový bezpečnostní pás směřuje síly působící při nárazu přes silné kosti těla do sedačky. Umožňuje vám dokonale přizpůsobit pás velikosti dítěte, které je v sedačce v bezpečí.
 • Systém ATS (Active Tensioning System) pomáhá pomocí světelného a zvukového znamení chránit dítě po celou cestu — Světelná a zvuková indikace správného napnutí pásu po upoutání dítěte — Indikátor napnutí pásu upozorňující na změnu napnutí pásu během cesty — Indikátor napnutí pásu upozorňující na změnu napnutí pásu během cesty
 • Snadná montáž sedačky do všech typů vozidel s dopředu nakloněným místem pro sezení a patentovaným systémem samonavinovacích bezpečnostních pásů — Sedačka se naklopí dopředu a umožňuje tak lepší přístup a viditelnost pro usnadnění instalace — Patentovaný systém upínání bezpečnostních pásů zajišťuje jednoduchou, bezpečnou a pevnou instalaci sedačky ve vozidle
 • Hluboké, měkce polstrované bočnice zajišťují optimální ochranu dítěte proti bočnímu nárazu v rámci celé sedačky
 • Výkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu a také energii, která vznikne v případě nehody
 • Výškově nastavitelná hlavová opěrka a bezpečnostní pás se snadným nastavením jednou rukou umožňují sedačce růst spolu s vaším dítětem, aniž byste museli pás vyjímat a znovu navlékat
 • 4 naklápěcí polohy umožňují nastavit dítěti pohodlnou polohu na spaní, aniž byste je rušili
 • Rychle odnímatelný potah eliminuje potřebu pás při praní potahu vyjímat, což zaručuje, že bude vždy nainstalován správně
 • Měkce vypolstrovaný potah udržuje vaše dítě v sedačce v bezpečí
 • Přidržovače pásů pro snadné usazování a vyjímání dítěte z autosedačky
 • Zámek zůstává v přední poloze pro snadné usazování dítěte do sedačky
 • Baterie ve světelném systému jsou dodávány spolu se sedačkou a při běžném používání spotřebitelem vydrží po celou dobu trvanlivosti produktu (zhruba 7 let)

 

 

 

 

 

 

BRITAX RÖMER Autosedačka KING II ATS 2016, Black Marble

Novinka eshop

Novinka eshop

Novinka eshop

Chceme Vám poradit, co se vyplatí mít připravené, když příjde miminko na svět.

Novinka na eshopu: Thule

Moon

Sociální sítě

 

Sociální sítě

 

CYBEX
BESAFE
BRITAX RÖMER
CYBEX
DONE BY DEER
ELODIE DETAILS
JOOLZ
MAYORAL
MEDELA
MOON
REIMA
STOKKE
THULE

U nás máte několik možností dopravy!

K vybraným kočárkům Greentom taška ZDARMA.

Do balíku přidáváme dáreček ve formě vzorečku masti Purelan.