BAMBOOLIK Svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci

BAMBOOLIK Svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci
BAMBOOLIK Svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci
BAMBOOLIK Svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci
BAMBOOLIK Svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci
Nedostupné »
na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0106899
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

BAMBOOLIK Minimimi svrchní kalhotky Duo Malinová + Draci

Novorozenecké svrchní kalhotky, pro malá miminka cca od 2 do 6 kg. Poskytují nepromokavou vrstvu při používání MiniMimi kalhotkové pleny, nebo novorozeneckého skladu z klasické čtvercové pleny.

Bamboolikova MiniMimi řada je vyvinuta speciálně pro malá miminka, cca od 2 do 6 kg. Díky této řadě můžete i těm nejmenším z nejmenších poskytnout komfort látkových plen.

MiniMimi svrchní kalhotky se používají přes Bamboolikovu MiniMimi kalhotkovou plenu či přes plenu vícevrstvou. Jsou vyrobeny z polyesteru laminovaného polyuretanem (PUL), na němž kromě krásných barev a vzorů na křidélkách oceníte zejména to, že je voděodolný a prodyšný zároveň.

Funguje to stejně jako moderní membránové bundy: vlhkost jedním směrem vůbec nepronikne, zatímco druhým směrem je materiál prodyšný. Tedy v případě plenek je vlhkost odváděna od těla, ale ven na oblečení nic neprosákne.

Velikost MiniMimi svrchních kalhotek přizpůsobíte svému miminku tak, že kalhotky budou sedět doslova na milimetry přesně! Slouží k tomu dvě řady patentek na přední straně kalhotek. Suché zipy navíc můžete v případě potřeby zapnout i přes sebe, takže MiniMimi plenka vždy perfektně padne i těm nejmenším.

Při praní svrchních kalhotek MiniMimi nezapomeňte sepnout suché zipy tak, jako by plenka byla zapnutá na miminku, a obrátit ji naruby. Zabráníte tak tomu, že se vám v pračce vytvoří gigantický uzel prádla.

Zároveň si zajistíte, že suché zipy budou i po mnohaletém používání stále plně funkční.

Vlastnosti:
- schnou velmi rychle
- 100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL)
- lemování: 100% polyester (flís)
- gumička: lastin - 100% polyuretan
- perte na 60 °C
- není vhodné pro sušení v sušičce

VýrobceBAMBOOLIK
Popis